None

banner

None

Wydarzenia


Walentynki – Tango w Domach Konesera – koncert Barrio Locco

Serdecznie zapraszamy na zmysłowy walentynkowy wieczór pełen wrażeń.

To pierwsza impreza w nowym roku – będzie nam miło celebrować ten dzień z Państwem

Przed nami wieczór pełen wrażeń z:

niepowtarzalną muzyką na żywo – w sensualnym repertuarze rodem z milongi argentyńskiej:

zjawiskowa Alicja Borkowska z zespołem Barrio Locco,

Jedna z niewielu wszechstronnie uzdolnionych aktorek i wokalistek w naszym kraju. Wyjątkowy talent i ciężka praca pod kierownictwem znakomitych wykładowców w kraju oraz poza jego granicami, spowodowały że już na początku kariery artystycznej znalazła się w pierwszej obsadzie musicalu “Metro”, występowała m.in. na Broadwayu.

Związana z teatrami Warszawy (Buffo, Komedia, Dramatyczny), występowała przez wiele lat w Londynie (m. in. National Theatre, Battersea Arts Centre).

Oprócz zagrania kilkudziesięciu ról w polskich filmach i serialach, wystąpiła w filmach :” From Her To Eternity” reżyseria – Nick Clear, oraz No Certain Witness – reżyseria Maja Lee obsadzając dwie główne role kobiece.

Zagrała również u Petera Greenawaya w filmie “Nightwatching”. Odzwierciedleniem jej talentu wokalnego było nagranie dwóch solowych płyt dla wytwórni Orca Records i EMI z udziałem min takich artystów jak : Chris Rea, Sam Brown , Hugh Burnes i Steve Gadd.

Prawdziwą inspiracją do udziału w projekcie muzycznym związanym z tangiem stała się współpraca z argentyńskim teatrem “Buenos Aires Tango” Nelsona Avili w Barcelonie.

Tango stało się jej stylem życia, stanem ducha. Koncerty tang z jej udziałem to połączenie kobiecego piękna ze smakiem najlepszego argentyńskiego wina, przenoszące słuchacza w krainę niezwykłych klimatów muzycznych.

więcej o dorobku artystki na stronie:http://agencjaspinka.pl/szukaj/alicja-borkowska-481

Barrio Locco współtworzą:

PIOTR MALICKIGitarzysta klasyczny i elektryczny. Gra jazz, muzykę południowoamerykańską i utwory klasyczne. Bliski mu jest szczególnie folklor argentyński, brazylijski i kubański. Bierze udział w nagraniach muzyki filmowej oraz jako sideman. Uczestniczy w muzycznych spektaklach teatralnych współpracując z warszawskimi teatrami: Roma, Dramatycznym, Laboratorium Dramatu oraz Teatrem Rozrywki w Chorzowie. Od 2002 członek Tangata Quintet wykonującego muzykę Astora Piazzolli oraz tango argentyńskie (nominacje do nagrody Fyderyk 2004 i 2005) Ma na swoim koncie współpracę z solistami takimi jak: Roby Lakatos czy Krzysztof Jakowicz (projekt “Tango Moja Miłość”). Występował m.in. we frankfurckiej Alte Opera, na targach Expo 2008 w Sargossie reprezentując tam kulturę polska, w Paryżu na Bal a la Cite Universitaire, w londyńskim POSK-u, w Rosji wraz z orkiestrą miasta Wladymir oraz we wszystkich większych salach koncertowych w Polsce.

GRZEGORZ BOŻEWICZJeden z nielicznych wirtuozów bandoneonu w Polsce, jednocześnie akordeonista, pianista i kompozytor. Uczestnik i laureat konkursów, festiwali i kursów mistrzowskich ogólnopolskich oraz międzynarodowych. Utalentowany, wszechstronny artysta, współtwórca m.in. zespołu Tangodirection jest także docenianym interpretatorem muzyki greckiej, jak również barokowej i współczesnej. Jego fascynacja tangiem rozkwitała równolegle do studiów na Uniwersytecie Muzycznym im. Fryderyka Chopina w Warszawie (spec.: akordeon) a pierwsze owoce owych zainteresowań zaprezentował podczas koncertu dyplomowego z orkiestrą w Operze i Filharmonii Podlaskiej. Od tamtej pory stale poznaje tajniki gry na bandoneonie czerpiąc wzory i inspiracje od gwiazd takich jak: Julio Pane, Dino Saluzzi, Carel Kraayenhof, Néstor Marconi, Astor Piazzolla i inni. Jego niepowtarzalny, pełen ekspresji język muzyczny wciąż krystalizuje się i nabiera niezwykłych kolorów zachwycając odbiorców. Głęboka wnikliwość i zrozumienie tanga przyniosło uznanie muzycznego talentu również w środowiskach tancerzy, co zaowocowało współpracą z organizatorami rozmaitych milong w Polsce. Warszawskie prawykonanie utworu Misa a Buenos Aires z Perfect Girls ‘n’ Friends Orchestra i chórem w Filharmonii Narodowej wzbudziło zainteresowanie samego kompozytora Martína Palmeri. Jego interpretacja nadała koncertowi niepowtarzalny charakter.

grzesznymi smakami – afrodyzjakami w towarzystwie wina – koniecznie argentyńskiego 

balem walentynkowym do rana przy rytmach światowych przebojów

. i jak zawsze:

Zachęcamy do wspólnej celebracji wszystkich tych co kochali, kochają i kochać

będą, nie tylko pary, również zapewnimy miły wieczór dla osób które przybędą same, dla

singli, czy dla samotnych.

Proponujemy 4 warianty biletowe:

I – koncert – bilet dla jednej osoby – 40 zł.

II – koncert + kolacja grzeszne smaki + bal walentynkowy – bilet dla jednej osoby – 120 zł.

III – weekendowy pakiet walentynkowy , zawierający:

– nocleg – 1 noce od 09 do 10 lutego 2019

– 1 uroczysta kolacja walentynkowa grzeszne smaki

1 obiady typu lunch (sobota)

– 1 śniadanie (niedziela)

– ciepły i zimny bufet: kawa, herbata, woda,

– korzystanie z infrastruktury Domów Konesera np. sauna, sala klubowa

– gierki małżeńskie i partnerskie w popołudniowej porze w sali klubowej

– koncert

bal walentynkowy

koszt pakietu – dla 1 osoby:

w pokojach 2 osobowych: 380 zł

– w pokojach de lux: 390 zł

– w pokojach – apartamentach: 410 zł.

IV – weekendowy pakiet walentynkowy , zawierający:

– nocleg – 2 noce od 08 do 10 lutego 2019

– 1 uroczysta kolacja walentynkowa grzeszne smaki

– 1 kolacja (piątek)

1 obiad typu lunch (sobota)

– 2 śniadania (sobota, niedziela)

– ciepły i zimny bufet: kawa, herbata, woda

– korzystanie z infrastruktury Domów Konesera np. sauna, sala klubowa

– gierki małżeńskie i partnerskie w popołudniowej porze w sali klubowej

– koncert

koszt pakietu – dla 1 osoby:

w pokojach 2 osobowych: 470 zł

– w pokojach de lux: 480 zł

– w pokojach – apartamentach: 490 zł.


Warning: mysqli_num_fields() expects parameter 1 to be mysqli_result, boolean given in /home/sobrestr/domains/domykonesera.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 3182

None

Sugerowane Wydarzenia


Czas na zmianę. Czas na Ciebie. Warsztaty i odpoczynek

Doświadczamy zmian przez całe życie. Małych i dużych. Trudnych i radosnych. Rewolucyjnych i tych prawie niezauważalnych w postaci drobnych zmarszczek i cieńszej skóry. Zmiana to rozwój. Zmiany są konieczne abyśmy …

Mistrzowskie Warsztaty Wokalne z Elżbietą Zapendowską, IVO Kmiecik, Wojtkiem Myrczkiem

  Zapraszamy serdecznie na: Mistrzowskie Warsztaty Wokalne w Domach Konesera, stylowym pensjonacie, ukrytym pośród gór morenowych Mazur. Warsztaty poprowadzą wybitni wykładowcy: Elżbieta Zapendowska, Iwona IVO Kmiecik, Wojtek Myrczek.     …

  Zapraszają na szampańską zabawę sylwestrową 2018/2019 \ Sylwester w Trzcinie Serdecznie zapraszamy Państwa do Domów Konesera aby wspólnie zakończyć rok 2018. Czeka nas szampańska zabawa z atrakcjami i wyśmienitą …