None

None

Opinie


Najlepsze rekomendacje i opinie:

Świetny nastrój, sprzyjające warunki dla prawdziwego wypoczynku w bliskim kontakcie z urzekającą przyrodą, no i gospodarze niemal jak rodzina z fantastycznym repertuarem muzycznym.”

Bajkowe miejsce, dopieszczone przez Właścicieli w każdym detalu. Znakomita baza wypadowa do wycieczek rowerowych, spływów kajakiem. A dodatkowy bonus w postaci arii operowych zaśpiewanych przez Pana Krzysztofa – bezcenne.”

Gościnność i niepowtarzalny klimat kreowany przez gospodarzy, – miejsce harmonijnie wpisane w krajobraz i otoczenie, – smaczne i zdrowe domowe posiłki zgodne z ideą slow food, – oprawa muzyczna i atrakcje dla dzieci.

Obiekty utrzymane w stylu, z szacunkiem do przedmiotów i architektury minionych wieków.Stare elementy mądrze i pomysłowo wbudowane w nowe ściany stwarzają niepowtarzalny klimat nie wpływając na “nowoczesne”oczekiwania komfortu pobytu.Jedzenie smakowite,kontakt z GOSPODARZAMI obiektu świetny! Dbałość o dobre samopoczucie gości z uśmiechem i śpiewem! Bardzo ciekawy teren do realizacji różnorakich zainteresowań i hobby.

Niezapomniany pobyt w Domach Konesera – przepiękny pokój z malowniczym widokiem, pokój ciepły i przytulny, jasny i przestronny; znakomita kuchnia; rodzinno – twórcza atmosfera; cichutka okolica pełna spacerowych tras i niezapomnianych widoków. Same plusy!.”

– DHL Expres Poland
– Doko sp.z oo
– Farmateka Sp.z oo
– Lotos Paliwa Sanovi Aventis
– Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie
– Energo-Remont
– Krajowa Spółka Cukrowa
– Luttgens Polska
– Nizbud
– Provident Polska
– Sanofi-Aventis
– Swedwood Poland
– PKO BP
– Actavis Polska
– OR&G Group Sp. z o.o.

Administracja Publiczna:
– Gmina Lubawa
– Gmina Olsztyn
– Nidzicki Fundusz Lokalny
– Powiat Nowomiejski
– Starostwo Powiatowe w Mrągowie
– Żuromińskie Centrum Kultury
– Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Mieście Lubawskim
– Starostwo Powiatowe w Elblągu
– Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Olsztynie