None

banner

None

Noclegi


Dworek Trzciński

Nasz dom główny, widać go od wjazdu w głębi dziedzińca na wprost. Jest to 4 kondygnacyjny budynek wykończony drewnem, z kamiennym tarasem przed wejściem, okna domu jak i wejście posiadają okiennice ograniczające dopływ światła na życzenie, po bokach poke posiadają na piętrze balkony. Na tarasie są meble tarasowe do wypoczynku, taras obrośnięty jest rabatkami. Piwnica jest naszą prywatną własnością, Parter to dwa pokoje naprzeciw siebie, do pokoju po prawej wchodzimy przez salonik dostępny dla wszystkich, urządzony jak kuchnia, nie gotujemy tu, ale jest czajnik, porcelana użytkowa, zlew, 2 małe lodówki, stół do posiedzenia, i niezwykle stylowa, kaflowa kuchnia jako ozdoba. Piętro to 3 pokoje plus nasz prywatny. Poddasze to nasze 2 pokoje prywatne, jeden z nich w razie potrzeby udostępniamy gościom. Po przez wszystkie piętra jest otwarta klatka schodowa, co daje domowi wrażenie lekkości i otwartości. Wszystkie pokoje są bardzo oryginalnie wystylizowane, są to nasze najładniejsze pokoje w całym kompleksie.  Dom jest również w środku wykończony drewnem zarówno modrzewiowym, gdzie nie gdzie sosnowym jak i egzotycznym na podłodze. Salonik-kuchnia ma na podłodze autentyczne dachówki, przydające jej stylu i uroku, takie same znajdziemy w Apartamencie Salonik. Wszystkie meble, lampy, bibeloty itp, są autentycznie stare i wiekowe Dom tak jak Kameralny i Stołowy pokryty jest dachem wykończonym wiórem osikowym. Za domem znajduje się zaułek z polem wypoczynkowym na hamakach i leżakach.

Parter: Apartament Salonik

2 pokoje w amfiladzie. Komfortowa sypialna z dwuosobowym łożem, szafa, łazienka z prysznicem wykończona w trawertynie. W saloniku kominek użytkowy, szezlong z dekoracyjnym obiciem, stół, krzesła. Unikalna aranżacja, ciekawy księgozbiór. Bezpośrednie wyjście na taras przez duże okno.
Możliwość 1 lub 2 dostawek w saloniku. Cena za 1 noc od 460 zł dla 2 osób, przy dłuższych pobytach rabaty.

Parter: Przestronny Pokój de Luxe

Dwa, pojedyncze łóżka, z możliwością zestawienia, szafa, stół, nocne szafki, lampki nocne, duży fotel. Duża, elegancka, ponadczasowa łazienka wykończona w  trawertynie z wanną współgra z wystrojem pokoju. Widok z okna na malowniczy ogród.
Możliwość 1-2 dostawek w pokoju. Cena za 1 noc od 380 zł dla 2 osób, przy dłuższych pobytach rabaty.

I piętro: Pokój Studio Rodzinne

2 pokoje – Sypialnie z dwoma łóżkami , szafa, nocne szafki, lampki nocne. Klasyczne eleganckie wnętrza, oryginalnie wystylizowane wnętrza. Idealne miejsca dla rodzin ze starszymi dziećmi. Widok z okien i wyjście na balkon łączący oba pokoje sprzyja dobremu wypoczynkowi.
Studio posiada wspólną prywatną łazienkę z prysznicem, obok na przedpokoju tylko do dyspozycji gości wynajmujących studio. Pokoje łączą się tylko balkonem, leżą obok siebie (na całym piętrze są tylko w sumie 4 pokoje więc jest dość intymnie). Pokoje zdecydowanie polecamy rodziną z dziećmi starszymi lub przyjaciołom. Studio wynajmujemy również 2 osobom, ale wtedy tylko 1 pokój z łazienką przy wynajmie drugiego pokoju dla dwóch osób trzeba zapłacić jak za 2 pokoje. Cena za 1 noc od 350 zł dla 2 osób, dla 3 osób od 490zł, dla 4 osób od 660 zł przy dłuższych pobytach rabaty.

I piętro: Pokój Rodzinny’

Pokój rodzinny – Sypialnia z dwoma podwójnymi łóżkami (szer.140 cm), szafa,, nocne szafki, lampki nocne. Klasyczne eleganckie wnętrza. Idealne miejsca dla rodzin z dziećmi. Widok z okien (jest tu najpiękniejszy na nasze stawy położone w dolince) i wyjście na balkon sprzyja dobremu wypoczynkowi.
Pokój posiada prywatną łazienkę z prysznicem obok na przedpokoju tylko do dyspozycji gości wynajmujących ten pokój. Cena za 1 noc od 360 zł dla 2 osób, przy dłuższych pobytach rabaty.

None

Sugerowane Noclegi


Dom Stołowy

Dom położony w głównych zabudowaniach kompleksu Domów Konesera, widać go od wjazdu bokiem po lewej stronie. Zdobią go ogromne wrota oszklone i ozdobione drewnianymi szprosami w kolorze pięknej intensywnej zieleni. …

Chaty mazurskie

Domek Modrzewiowy domek 2 kondygnacyjny z osobnymi piętrami, tworzącymi apartamenty, chata skonstruowana ze modrzewiowych bali  Leży w w dolince poniżej głównych zabudowań po drodze do zaułku z chatami, w bardzo …

Dom Kameralny

Dom położony w głównych zabudowaniach, widać go od wjazdu po prawej stronie. Z tyłu otoczony roślinnością , jest tu mały skwerek gdzie można przebywać na zewnątrz z dala od gwaru …