None

banner

None

Atrakcje


Propozycje wydarzeń i atrakcji

Fundacja Domów Konesera zaprasza do współpracy przy organizacji szkoleń, konferencji i spotkań integracyjnych, imprez artystycznych, koncertów oraz pikników. Wnosimy doświadczenie zdobyte przy tworzeniu i realizacji imprez o lokalnym, krajowym i międzynarodowym zasięgu, jak również znajomość rynku artystycznego, szkoleniowego i turystycznego.

Możemy zorganizować prawie każdy projekt w naszych obiektach lub miejscu wskazanym przez klienta.
Zapraszamy do udziału w opracowanych przez nas autorskich programach.

Duet Krzysztof i Tomasz Gwiazda – akordeon pół żartem pół serio Porywające muzyczne show na akordeon (Krzysztof Gwiazda) i łyżki (Tomasz Gwiazda). Niesamowity koncert i zabawa z udziałem publiczności. Światowe hity muzyczne, utwory rockowe z domieszką folkloru cygańskiego, niemieckiego i latynoskiego, muzyka bałkańska i rosyjska. Bogaty repertuar i dynamiczne brzmienie są gwarancją wspaniałej zabawy.

Muzyczna gra Dyrygent – żywiołowa zabawa podczas której uczestnicy tworzą orkiestrę pod czujnym okiem dyrygenta. Orkiestra wykonuje specjalnie napisane utworów, do grania używa zestawu instrumentów perkusyjnych, m. in. bębny, bongosy, tamburyny, talerze, marakasy, kołatki, grzechotki i trójkąty. Radość wspólnego tworzenia oraz odkrywanie własnych talentów towarzysza dużym i małym uczestnikom. Wspaniałe prowadzenie już od pierwszych dźwięków wciąga wszystkich do wspólnej zabawy.

Muzyka i smaki – wieczór włoski, hiszpański, niemiecki, francuski Po okiem mistrzów sztuki kulinarnej i wokalnej wspólna przygoda z przygotowywaniem dań według ustalonego menu. Atrakcyjna, elegancka oprawa i aranżacja wprowadzi w zachwyt i dobry humor uczestników zabawy.

Z parodią i humorem “za pan brat”. Wesołe zabawy, niezapowiedziane gagi i niespodzianki to myśl przewodnia. Energetyczny zastrzyk skeczy, dowcipów i anegdot. Kulminacyjny punkt programu to „Randka w Ciemno”, a naszymi wybrańcami będą: między innymi Bogusław Linda, Radosław Pazura, Daniel Olbrychski, Jerzy Stuhr, Piotr Adamczyk, którym głosu i ciała użyczy parodysta Andrzej Maroszek. Wiele emocji i salw śmiechu!!!

Warsztaty maści różnej z muzyka w tle.

Ekologiczna animacja z sianem, słoma i gliną dla dzieci i dorosłych. Każdy chętny może zrobić wspaniałe ozdoby, figurki, dekoracje. Tylko od fantazji wykonawcy zależy co powstanie. Wspaniały dobór muzyki relaksacyjnej. Atrakcja znakomita i na piknik i na imprezę we wnętrzu.

Koncerty na życzenie. Rekomendujemy koncerty zawodowych muzyków, zespołów muzycznych, orkiestr. Współpracujemy z wokalistami, solistami, instrumentalistami, kwartetami, orkiestrą salonową , chórami.

Pokazy i turniej bractwa rycerskiego. Spotkania zarówno małego formatu jak i jak i pokazy z udziałem kilkudziesięciu zbrojnych, wraz z pełnym obozowiskiem. Oprócz zmagań rycerskich i bitew widzowie mają okazję obcować z historią w najróżniejszej postaci: jarmark rzemiosła dawnego, pokazy sokolników, rycerzy konnych, pokazy i nauka tańców dawnych, występy zespołów muzycznych, miasteczka rycerskiej zabawy, gdzie można popróbować własnych sił w dawnych rozrywkach.

Podniebne podróże. Organizujemy pikniki i pokazy balonowe. Fantastyczna przygoda, niezapomniane, niesamowite wrażenia! To przygoda, którą się pamięta do końca życia!

Mikołajki dla dużych i małych. Spotkanie wprowadzające w atmosferę świąt. Świąteczne zabawy, gry, konkursy, prezenty, uśmiechy. Magiczny świat baśni, bajek i legend.

 

Okolica

Swego nie znacie cudze chwalicie Dom Pracy Twórczej i Rozwoju Trzcin Resort Resort położony jest na pograniczu Warmii i Mazur na terenie Welskiego Parku Krajobrazowego w dolinie rzeki Wel. Park …

Miejsca

W czasie pobytu rekomendujemy: (prosimy pytać o koszt i dostępność) Spływy kajakowe Welem i Drwęcą* Loty balonem nad okolicą lub podnoszenia balonem na linie (z pilotem) Nordic Walking – forma …

Kulinaria

W stylowej jadalni pensjonatu, można dobrze zjeść i odpocząć. Nasi Goście wracają wielokrotnie do nas na Mazury, przyciągani wspomnieniem domowych zapachów, jak u babci i mamy, aby w gronie rodziny …